Otvíráme zahradu

Od roku 2014 máme certifikovanou ukázkovou přírodní zahradu. Až nyní, po několika letech rekonstrukce otevíráme naše brány veřejnosti. Když půjdete okolo a uvidíte nás na zahradě, tak na nás zavolejte a my se vám rádi budeme věnovat. Když k nám plánujete cestu, je lepší zavolat předem - tel. 603 529 547.

Naše zahrada je koncipována jako jedlá přírodní zahrada, to znamená, že zde uvidíte mnoho jedlých rostlin, keřů a stromů. Provedeme Vás zahradou, vysvětlíme vám princip kořenové čistírny odpadních vod, vysvětlíme proč je důležité věnovat velkou pozoronost vodě, ukážeme praktické využití solární energie.

Rádi bychom byli pro vás inspirací nebo jen místem, kde se čas na chvilku jakoby zastavil, kde si odpočinete při pohledu na rozkvetlé výsadby trvalek, kde budete dýchat čerstvý vzduch a nasávat vůně květin a bylinek, kde budete poslouchat bzukot čmeláků, kde si můžete v klidu popovídat.

Pro miloníky pohybu nabízíme zapůjčení šlapacích kár, které jsme pro vás postavili z nové originální stavebnice, kterou právě připravujeme ke vstupu na trh.

Když o vás budeme vědě dopředu, rádi vám připravíme i nějaké naše raw dobroty - můžete ochutnat např. raw dor. Po domluvě není problém ii oběd nebo večeři.

Těšíme se na viděnou!