Bachova květová terapie

Pomocná ruka z přírody

"Nechť je v našich srdcích vždy radost a vděčnost za to, že Velký Stvořitel všeho ve své Lásce k nám, umístil do polí rostliny pro naše léčení." Dr. Edvard Bach  


Rostliny jsou nejdokonalejších darem, který kdy byl lidstvu dán. Naše emoce, jako různé strachy, obavy, stres, zloba, netrpělivost nebo třeba neodbytné myšlenky, otevírají cestu pro napadení našeho těla nemocí. Rostliny umí léčit všechny tyto emoce, všechna naše klopýtnutí na naší životní cestě, a proto je potřeba se o pomoc obracet právě k nim. Pomohou nám a nemoc, ať je jakákoliv, nás záhy opustí. Léčením těchto našich emocí se nejenom osvobodíme od nemocí, ale rostliny nás zanechají šťastnější, klidnější a spokojenější přímo v nás samotných, v naší mysli a v našem srdci. Báječná účinnost těchto esencí spočívá právě v jednoduchosti použití. Každý z nás je jedinečný a proto se Bachovy esence dávají na míru každému člověku. Je to právě proto, že každý z nás je jedinečný a každý na své problémy(nemoci) reaguje jinak. Někdo je plačtivý, jiný se zlobí, další může být např. pasivní. A to je cesta, kterou nám ukazuje naše mysl, ta správná cesta ke skutečné příčině našich potíží. Jelikož naše mysl je nejjemnějším a nejcitlivějším nástrojem našeho těla, je potřeba ji stále udržovat v pořádku a nečekat až se příznaky objeví i v těle.

Bachovy esence vybírám buď na základě dotazníku (testu) nebo je testuji při biorezonanci. Dotazník mohu zaslat i e-mailem. Kapičky jsou namíchány na míru pro každého. Vřele doporučuji využívat alespoň 2 lahvičky a teprve potom posuzovat účinnost terapie. 

Při kožních onemocněních potřebuji vědět, kde všude je pokožka postižená - zde se kombinuje užívání kapek s ošetřováním pokožky a biorezonanční terapií.

Pokud chcete namíchat Bachovy kapičky, prosím ozvěte se mi, zašlu Vám dotazník k vyplnění. 

Objednejte si Bachovy kapičky

Vyplňte všechny potřebné údaje a my vám zašleme podrobný dotazník pro výběr kapiček. Až kapičky namícháme, odešleme je poštou.