Diagnostika

Diagnostika

Využíváme přístroje BICOM Body CHeck 2, který poskytuje informace o energetických stavech orgánů, tkání a buněk, klasifikuje stupeň aktuálních zátěží a určuje jejich možné příčiny a Kvantový analyzátor magnetické rezonance, který poskytne rychlý přehled o základních prvcích v organismu (jako jsou minerály, vitamíny, mastné kyseliny, ale i těžké kovy a toxické zátěže apod.).

Prevence a včasné rozpoznání potíží jsou stále důležitější. Dnešní životní styl, výživa a znečištění životního prostředí mohou tělo výrazně oslabit. Energetické poruchy se někdy vyvíjejí postupně, aniž bychom něco konkrétního cítili.

BICOM BodyCheck2 umožní kompletní, bioenergetickou kontrolu zdravotního stavu. Automaticky skenuje frekvenční vzorky celého těla, vnitřních orgánů, kostí a tkání až na buněčnou úroveň a vyhodnotí je.

Během ošetření získáte přehled o energetickém stavu vašeho těla. 

Nabídneme vám řešení Vašich potíží, ať už v návaznosti na následnou biorezonanční terapii, či doporučení vhodných doplňků stravy, vitamínů či jiné terapie. 

Vyšetření je bezbolestné, rychlé a efektivní. 

Jak to funguje? 

  • Jako bioenergetická testovací metoda zjišťuje BICOM BodyCheck2 celý energetický stav těla prostřednictvím speciálních sluchátek.
  • Kromě existujících dysbalancí dokáže také identifikovat energetické poruchy dlouho předtím, než se projeví fyzicky, a tak slouží také jako prevence.
  • Stav vašeho organismu uvidíte díky vizualizaci výsledků skenování.