Přírodní ukázková zahrada

Svět květů a plodů, opojných vůní a bzučení hmyzu...

Od roku 2014 jsme certifikovaná ukázková přírodní zahrada. Nyní, po několika letech rekonstrukce, otevíráme naše brány veřejnosti. Když půjdete okolo a uvidíte nás na zahradě, tak na nás zavolejte a my se vám rádi budeme věnovat.

Když k nám plánujete cestu, je lepší zavolat předem - tel. 603 529 547.


Rádi bychom byli pro vás inspirací nebo jen místem, kde se čas na chvilku zpomalil, místem, kde si odpočinete při pohledu na rozkvetlé květy, místem, kde můžete dýchat čerstvý vzduch a nasávat vůně květin, bylinek, sena..., místem, kde uslyšíte symfonii ptačího zpěvu, doprovázenou bzukotem čmeláků a včel, opylujících jetel a slunečnice, místem kde můžete v klidu být sami sebou.

Pro milovníky pohybu nabízíme zapůjčení šlapacích kár, které jsme pro vás postavili z nové originální stavebnice, kterou právě připravujeme ke vstupu na trh.

Pěstujeme

Celou zahradu jsme proměnili v jedlý ráj. Vysázeli jsme stromy, keře, tak, aby bylo vždy možné si něco utrhnout k jídlu. 

Zeleninu pěstujeme převážně ve vyvýšených záhonech.

Zvířata

Neumíme si bez nich zahradu představit. Ať už jsou to zvířata volně žijící, hmyz, ptáci, ježci, ještěrky... tak i zvířata, která chováme. Kromě psa a čtyř kočiček u nás máme indické běžce a slepičky. Slepičky se starají o sad a kachničky volně pobíhají po zahradě.

Koupací jezírko

Radost. Koupeme se každý den, snažíme se i v zimě. jezírko je nové, ale už se v něm probudil čilý život. vážky, potápníci... Díky odparu vody je v okolí příjemné klima. 

Pokud plánujete stavbu jezírka na své zahradě, rádi vám budeme nápomocni, ozvěte se nám. 

Exkurze

Již nyní k nám jezdí děti ze škol i dospělí na exkurze, nepravidelně pořádáme různé kurzy a semináře pro veřejnost. 

I nadále se budeme věnovat poradenství i pořádání dalších zajímavých akcí.

Návrhy zahrad

Můžeme Vám pomoci s návrhem Vaší vysněné zahrady. S projektem i realizací. 

více informací naleznete zde


Kořenová čistírna

Proč?

Protože bez vody není života. Protože krajina se vysušuje.

Protože je to udržitelné.

čtěte více zde 


Pojďte nakouknout...